Pisma procesowe i umowy

Kancelaria oferuje przygotowywanie wszelkich pism procesowych jak również nieprocesowych w tym: wniosków, pozwów, zażaleń, skarg i apelacji. Zajmiemy się opracowaniem strategii prowadzenia sporu sądowego, a także oferujemy czynny udział i reprezentowanie interesów Klienta na każdym etapie postępowania. Dążymy do jak najbardziej korzystnego dla naszego Klienta rozstrzygnięcia sporu.

Prawnicy Kancelarii zajmują się sporządzaniem i opiniowaniem wszelkiego rodzaju umów i regulaminów występujących w obrocie.

Koszt napisania standardowego pisma procesowego (np. pozwu lub apelacji) jest zwykle ustalany ryczałtowo z góry. Zależy on od stopnia skomplikowania sprawy oraz terminu w jakim pismo ma być przygotowane. Jeżeli do napisania pisma procesowego konieczna jest analiza akt sprawy w sądzie pobierana jest dodatkowa opłata za czynności wykonywane poza Kancelarią.

Wynagrodzenie za przygotowanie bądź analizę umowy ustalane jest indywidualnie i zależy głównie stopnia szczegółowości umowy oraz terminu wykonania prac.

Aktualną informację o stawkach wynagrodzenia za przygotowanie projektu pisma procesowego lub umowy można uzyskać telefonicznie – 534 689 262 bądź przesyłając zapytanie emailem na adres przemyslaw_wymiatal@interia.pl.

Do ustalonej kwoty wynagrodzenia należy doliczyć podatek VAT.