ius est ars boni et aequi

Prawo jest sztuką tego co dobre i sprawiedliwe

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Wymiatał z siedzibą w Świdniku
ul. Jana Kochanowskiego 3 lok.12,
21-040 Świdnik,

NIP 712-276-83-26

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Wymiatał zrzesza prawników których cechuje zaangażowanie w każdą z prowadzonych przez nich spraw, a także indywidualne podejście do naszych Klientów. Podczas świadczenia usług zawsze dbamy o zapewnienie Państwu komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa.

Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu reprezentacji przed organami i urzędami państwowymi. Specjalizujemy się również w usługach z zakresu doradztwa prawnego w szerokim zakresie. Oferujemy Państwu w pełni profesjonalną pomoc podczas negocjacji w trakcie sporu prawnego oraz usługi z zakresu bieżącej obsługi prawnej Państwa firm. Skuteczność i solidność naszych działań potwierdzają opinie naszych Klientów – od lat doradzamy, bronimy ich praw oraz współtworzymy sukces ich przedsiębiorstw. Naszą skuteczność gwarantuje również znakomite przygotowanie merytoryczne, chęć zdobywania nowej wiedzy oraz wieloletnie doświadczenie.

Zakres działalności

Swoje usługi świadczymy zarówno w Świdniku, w Lublinie i okolicach. Działamy również w innych miejscowościach, w zależności od właściwości sądów oraz oczekiwań naszych Klientów. Zajmujemy się obsługą prawną firm w Świdniku, Warszawie, Zamościu, Chełmie, Radzyniu Podlaskim, Hrubieszowie, Tomaszowie Lubelskim, Krasnystawie, Opolu Lubelskim, Puławach, Kraśniku, Lubartowie, Biłgoraju, Łukowie czy Białej Podlaskiej.

Działalność Radcy Prawnego Przemysław Wymiatał opieramy na poszanowaniu etyki zawodowej oraz rzetelności wykonywanej pracy. Oferujemy Państwu usługi w języku polskim i angielskim.”